Jump to content

Sign in to follow this  
renfrew

Juniors

Recommended Posts


Kinnoull v Saltcoats Victoria,

Cambuslang Rangers v Fraserburgh 

Troon v Lochee Harp,

Blantyre Victoria v Vale of Clyde,

Auchinleck Talbot v Forfar West End,

Cumnock v Coupar Angus,

Cumbernauld United v Glenafton Athletic,

Ellon United v Forth Wanderers,

Girvan FC v Culter JFC,

Bellshill Athletic v Burghead Thistle,

Islavale v Vale of Leven,

Lochore Welfare v Fauldhouse United,

Pollok v Buchanhaven Hearts,

Dundee Violet JFC v Maryhill,

Aberdeen East End v Lochgelly Albert,

New Elgin v Whitehills,

Rosyth v Newmains United,

Carnoustie Panmure v Longside,

Kirkcaldy YMCA v Renfrew *

Muirkirk v Yoker Athletic,

Gartcairn JFC v Kilbirnie Ladeside,

Arthurlie v Forres Thistle *

Tayport v Port Glasgow

Rutherglen Glencairn v Deveronside,

Bridge of Don Thistle v Ardrossan Winton Rovers,

Maybole v Aberdeen University

Kilwinning Rangers v Beith  :o

Benburb v Broughty Athletic,

Banks o' Dee v Dyce,

Scone Thistle v Neilston *

Hurlford United v Dufftown,

 
Spey Valley United v Harthill Royal,

Livingston United v Kilsyth Rangers,

Glenrothes v Brechin Victoria,

Wishaw v West Calder United,

Hermes v Newburgh,

Lochee United v Dalry Thistle,

Glasgow Perthshire v St Rochs,

St Anthony's v Irvine Meadow XI,

Irvine Victoria v Kirkintilloch Rob Roy,

Petershill v Darvel,

Royal Albert Athletic v Lugar Boswell Thistle,

Annbank United v Ardeer Thistle,

Hall Russell United v Kennoway Star Hearts,

Glentanar v Carluke Rovers,

Winners of 1st Round Tie v Stonehaven,

Ashfield v Banchory St Ternan,

Nairn St Ninian v Buckie Rovers,

Clydebank v Armadale Thistle,

Thornton Hibs v Stoneywood Parkvale,

East Kilbride Thistle v Montrose Roselea,

Arbroath Victoria :lol:  v Largs Thistle,

Bathgate Thistle v Craigmark Burntonians,

1x1.pngNewmachar v Whitburn,

Kello Rovers v Blairgowrie Juniors,

Shettleston JFC v Dundee North End,

Whitletts Victoria v Lanark United,

Thorniewood United v Dundee East Craigie,

Shotts Bon Ac cord v Maud,

soap dodging juniors v Rossvale,

Stoneyburn v Luncarty,

Sunnybank v Lesmahagow,

Downfield v Larkhall Thistle,

Pumpherston v Forfar Albion

 

The rest get a bye.

No Burgh in this years Cup after getting banned for a season for being unable to field a team in Cup last season.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/8/2018 at 10:36 PM, shull said:

The Frew & The Lie come storming back to top form. :thumbsup

Largs 5 Renfrew 0

Kilsyth 3 Arthurlie 2

Darvel 1 Neilston 0

Burgh 2 Muirkirk 0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×